İkinci El Teleskopik Direk

Bina inşası sırasında döşeme ve kiriş gibi yapı elemanlarının desteklenmesini ikinci el teleskopik direk sağlar. Böylelikle ikinci el teleskopik direk sayesinde inşaatlarda kat çıkılması, iskele kurulması gibi çeşitli eylemlerin uygulanması mümkün olmaktadır. Bahsi geçen yapı elemanının görevi taşıyıcılık olduğundan dolayı istenilen mekanlarda destek

TELESKOPİK DİREK FİYATLARI

olarak kullanılmakta ve yükü taşımaktadır. Bu ürünün tripot ayaklı, u başlıklı ve t başlıklı gibi çeşitleri bulunmakta olduğundan dolayı gereksinim duyulan alanda uygun tercihin yapılması önem arz etmektedir. Bu başlıklara kalas gibi ahşap taşıyıcıların çakılması sonucunda ortaya iskele çıkmakta ve yüksekte çalışmaya olanak sunmaktadır. Diğer yandan en yaygın kullanım alanı döşeme gibi alanlarda kurulan kalıbın taşınması işlevidir. Böylece gerekli destek sağlanmış olacağından dolayı, kalıpların şişmesi veyahut patlaması da önlenmiş olacaktır. Ürünün birçok özelliği bulunmakla birlikte en çok dikkat çekenler ayarlanabilir yüksekliğe izin vermesi, ihtiyaca uygun et kalınlığına uygun profil kalınlığı ve başlık seçenekleridir. İlk olarak yükseklik ayarından bahsedecek olursak, tasarım ve üretim aşamasında yapılan kurguya göre istenilen yüksekliğe ayarlanabilmektedir. Böylece ilk kullanım sonrasındaki yükseklik farklarının dezavantajı ortadan kaldırılmaktadır.

2.EL TELESKOPİK DİREK

Örnek vermek gerekirse, başlangıçta 255 santimetre yükseklikte kullanılmış olan bir malzeme (eğer gerekli uzunluğa göre üretilmiş ise), daha sonraki kullanımlarda 2,40 veya 2,80 metre gibi uzunluklarda kullanılabilecektir. Bu ise ürünün birden çok kez kullanılmasına olanak sunması sebebiyle maliyeti düşürecektir. İkinci olarak kullanım amacına daha doğrusu taşınacak yüke uygun olarak et kalınlığı belirlenebilmesidir. Yani her ürün her inşaatta kullanılamaz çünkü taşıyabileceği azami yükten fazla yüklenmemelidir. Bu sebeple et kalınlığı hem taşınacak olan yükün miktarını belirler hem de ürünün fiyatını belirleyen en önemli özelliklerden birisidir. Son olarak ise farklı tiplerde başlık türleri bulunması sebebiyle o andaki ihtiyaca uygun tercih yapılması önemlidir. Anlatılan sebeplerle gereksinim duyulan ihtiyaca yönelik ürün satın alınması yüksek düzeyde öneme sahiptir. İkinci el inşaat malzemesi alanlar olarak ulaşılan firmamızda ikinci el teleskopik direk başta olmak üzere, hemen her nevi 2. el inşaat malzemesi satışı yapılmaktadır. Kapsamlı bilgi almak için bize ulaşabileceğiniz bu ürünün bir diğer sağladığı yarar ise ayaklarının bulunmasıdır. Yani bu sayede yere geniş bir alanda basma sağlanır ise rijitlik açısından daha iyi bir sonuç alınması muhtemeldir. Bu tipler genellikle büyük projelerde kullanılmaktadır.

2.EL TELESKOPİK DİREK SATIN ALINIR

Ayarlanabilir yükseklik imkânı sunması sebebiyle de büyük firmalar sıklıkla bu ürünleri

kullanmaktadır çünkü bir proje bittiği anda diğerinde de kullanım olanağı söz konusu olduğundan dolayı maliyet noktasında ciddi manada yarar sağlamaktadır. Hal böyle olunca da tekrar tekrar sök tak işlemi yapılabilir, satılabilir veyahut iyi durumda olanlar (ikinci el) tedarik edilebilir. Tüm bu anlatılan sebeplerle sektörün vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır. 2. el inşaat malzemeleri alanlar arasında yer alan işletmemiz ikinci el teleskopik direkt alışı ve satışı konusunda da faaliyet göstermektedir. Diğer detaylar ve/veya kapsamlı teknik bilgi için telefonla hemen bizi arayıp, bilgi alabilirsiniz.

teleskopik direk istanbul

İkinci El Teleskopik Dikme

2. El Teleskopik Direk
İkinci El Teleskopik Direk Fiyatları
Teleskopik Direk - Sıfır- ikinci el
İkinci El Teleskopik Direk Alanlar
İkinci El Teleskopik Direk Alan Yerler

Teleskopik Direk Alım Satım

  • 2.El Teleskopik Direk,
  • Sıfır Teleskopik Direk
  • ikinci el Teleskopik Direk

Teleskopik Direk Çeşitleri İnşaat Malzemeleri Alım Satım Merkezi

ikinci el teleskopik direk, kullanılmış teleskopik dikme alınır satılır.

Hurdacı